Slide 01 Slide 02 Slide 03 Slide 04 Slide 05
 

  Uygulamalarında başarısı, deneyimi, üstlendiği projeleri zamanında bitirme geleneği ve kaliteli işçiliğe verdiği önem sonucunda çok önemli bir referans listesi oluşturmuştur.

    Şenol İnşaat'ın faaliyet alanları ; tamamiyle özel sektöre hizmet verecek şekilde gelişmiştir. Ticaret alanları, konut projeleri ve müstakil binaların anahtar teslimi inşaatlarını kapsamaktadır. Ana Felsefesi kaliteli, ekonomik ve hızlı yapılar üreterek uzun vadede kalıcı olmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktır. 

    Teknik ve idari kadrolarında uzman kişilerin yer aldığı Şenol İnşaat ; yapımda ve uygulamalarında müşteri memnuniyetini kayıtsız şartsız oluşturmayı amaç edinmiştir. Bu güne kadar tamamladığı projelerinde olduğu gibi bu günden sonra da sürekli gelişimini sürdürerek daha prestijli yapılara imza atmaya ve hizmet etmeye devam edecektir.

ŞENOL İNŞAAT

 

Kalite Politikamız

    Şenol İnşaat ; Müşteri taleplerini, dürüstlük, tarafsızlık ve şeffaf çalışma prensiplerinden taviz vermeden gerçekleştirir. Bolu'nun inşaat sektörü projelendirmelerinde uluslar arası kalite standartları çerçevesinde stabil başarıyı yakalamak için azami çaba gösterir. Projeler arası karşılaştırmalar yoluyla güvenirliğini sürekli kılacak şekilde, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip,
müşterinin ihtiyaç duyduğu fiyat belirsizliklerini giderir.