Hakkımızda

Amacımız, gayrimenkul sektöründe, müşterilerimizin beklentilerini , ihtiyaçlarına ve olanaklarına göre en iyi noktada buluşturarak, satış ve kiralama öncesi ve sonrası en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunmaktır.

 Firmamız emlak alım, satım, danışmanlık, ve müşavirlik hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Gayrimenkul alım-satımı ve kiralanmasında reel değerler üzerinden pazarlama yapılması firmamızın vazgeçilmez ilkelerinden birisidir

 Şenol Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde, paranın yatırım olarak gayrimenkul de değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında yılların bilgi ve deneyimiyle yasal ve ulusal anlamda hizmetler sunmaktadır...

 Şirketin ana hedefi; kamu ve özel sektörün Gayrimenkul Geliştirme ve Proje Yönetimi, Alım-Satım-Ekspertiz konularındaki ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve sorunlarına kalıcı çözümler geliştirmek için verimli, etkin ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektir.

 Vizyon

Misyonumuzu, prensipleri ve çizgimizden hiçbir şekilde taviz vermeyerek kısa bir sürede elde ettiği başarılı çalışmalarını devam ettirerek, tekelleştiğimiz gayrimenkul alanında ve hakettiğimiz yerde bulunmayı hedeflemekteyiz.

Misyon

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerımizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.

Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.

Yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak.

Müşterilerin aklından geçeni, tecrübe ve bilgimizle eksiksiz bir şekilde ortaya koymak.